Cikkek / 2017-es hivatalos UCI DH csapatok és versenyzők!


2017. február 12. @ 21:37


Megérkezett a lista az idei UCI downhill csapatokról és versenyzőkről. Izgalmas szezonnak nézünk elébe, első állomás Április elején Franciaország!

ABD | AB DEVINCI ITALY | ITA | DH
- BIANCIOTTO Andrea
- CAIRE Carlo
- COLOMBO Francesco
- REVELLI Loris
- VERNASSA Gianluca

ADH | ADDICTION DOWNHILL TEAM | FRA | DH
- LALY Thibault
- LEVESQUE Dylan
- PFEIFFER Bryan

BGM | BERGAMONT FACTORY TEAM | NZL | OCE | DH
- BUTLER Patrick
- CHARRE Morgane
- MASTERS Edward
- WILSON Reece

CFT | CANYON FACTORY DOWNHILL TEAM | E-MTB | GER | EUR | XC / DH
- BROSNAN Troy
- CUNNINGHAM Ruaridh
- WALLACE Mark

CRM | CHAIN REACTION CYCLES / MAVIC | GBR | DH
- HEAP Elliott
- HILL Samuel
- JONES Michael

CCS | CLIC CHAMBERY SAVOIE | FRA | DH
- ARTHUS Alizee
- CHATANAY Valentin
- DILIGENT Bastien

CLB | COMMENCAL- LAC BLANC | FRA | DH
- ESTAQUE Thomas
- GEORGES Pierre Charles
- PIERRON Amaury
- TRABAC Théotim

CVN | COMMENCAL / VALLNORD | E-MTB | FRA | DH
- BRANNIGAN George
- NICOLE Myriam
- RUFFIN Gaetan
- RUFFIN Thibaut
- THIRION Rémi

CUG | CUBE GLOBAL SQUAD PROTECTED BY BLISS | GER | DH
- HARTENSTERN Max
- WALKER Matthew
- WILLIAMSON Greg

DFT | DEFIANT RACING | USA | AME | DH
- ESTRADA PULGARIN Mauricio Ernesto
- HENN Josh
- LESLIE Shane
- LOPATIC Ryhan
- NICHOLSON Titus
- STEPHENS Tanner
- YODER Dylan

DOR | DORVAL AM NICOLAI | FRA | DH
- BEOLET Tristan
- CHAPPAZ Mélanie
- CIRIEGO Axel
- CIRIEGO Maxime
- COULANGES Benoit
- ROULX Hugo
- SALAZAR Mariana

ESC | EASTERN STATES CUP NORTH AMERICAN DOWNHILL TEAM | USA | AME | DH
- BONOMETTI Roberto
- CASNER Aidan
- EHRLICH Avi
- HEYDEN Mazie
- PRIMACK Skyler

FPF | FS PATROL FUNN | GBR | DH
- DICKERSON Bryn
- MOLLOY Harry
- WIDMANN Veronika

GBM | GB RIFAR MONDRAKER ASD | ITA | DH
- FARINA Eleonora
- MANAZZALE Mirko
- MASIERO Giacomo
- MILIVINTI Marco
- PRANDELLI Alessio

GMT | GIANT FACTORY OFF-ROAD TEAM | USA | AME | DH
- DICKSON Jacob
- GUTIERREZ VILLEGAS Marcelo
- JACKSON Eliot

GIT | GRAVITALIA SQUADRA CORSE | ITA | DH
- MONZONI Federico
- PETRUCCI Francesco Danilo
- VINANTE Luca

GTR | GT FACTORY RACING | USA | AME | DH
- DALE Sam
- FREW Jackson
- MACDONALD Brook
- MAES Martin
- MASTERS Wyn
- MISSIAGGIA Alessia

IJR | IJ RACING-INTENSE CYCLES | ESP | DH
- ALGARRA NAVARRO Daniel
- CEBALLOS OTALVARO Steven
- GUTIERREZ VILLEGAS Rafael
- KAHN David

IFR | INTENSE FACTORY RACING | ESP | DH
- HARRISON Charlie
- LUCAS Dean
- MOIR Jack
- NESTOROFF Nikolas

IRU | INTENSE RACING UK | GBR | DH
- BREEDEN Joe
- GREAVES Jessica
- HATTON Charlie
- MORRIS Oliver

JCR | JC RACING | SUI | DH
- ARBELLAY Vincent
- BATTOLLA Eva
- CAROLI Jérôme
- MICHELLOD Loris

KFT | KELLYS FACTORY TEAM | SVK | DH
- BARANEK Rastislav
- FOLVARČNÝ Petr
- MASARYK Oskar
- ONDIC Jozef
- ROBENEK Hugo
- STANO Lubos

KON | KONA FACTORY TEAM | USA | AME | XC / DH 
- BUTTON Joshua
- FEARON Connor
- MOLLOY Tegan
- POULSON Anthony

LGI | LES GETS INTENSE TEAM | FRA | DH
- COUGOUREUX Benoit
- COUGOUREUX Sylvain

MAD | MADISON SARACEN FACTORY TEAM | E-MTB | GBR | DH
- BEAUMONT Marc
- MARIN Alex
- SIMMONDS Matthew
- WALKER Matt

MSR | MS MONDRAKER TEAM | E-MTB | AUT | DH
- GREENLAND Laurie
- HART Danny
- MIGLIORINI Beatrice
- PEKOLL Markus
- ULRICH Fabian
- WECHSELBERGER Simone

NFR | NORCO FACTORY RACING | CAN | AME | DH
- BLENKINSOP Samuel
- FITZGERALD Henry
- SMITH Joseph

NSR | NS-BIKES FACTORY RACING | SUI | DH
- CAPPELLARI Carina
- LUKASIK Slawomir
- NIEDERBERGER Noel
- RIBARICH Moritz
- WEBER Lutz

NZH | NZ PERFORMANCE HUB POWERED BY SUBWAY | NZL | OCE | DH
- CANNON Gareth
- MAKEA Charlie
- MEACLEM Billy
- OLIVER Ben
- OLIVER Craig
- OXENHAM Josh
- RAWSON Shania
- ROBBIE Sam

OVR | ONE VISION GLOBAL RACING | GBR | DH
- GANNICOTT George
- HURST James
- JAMES Myles
- JONES William
- READING Jack

PFT | PIVOT FACTORY RACING | E-MTB | GBR | DH
- CHAPMAN Rupert
- KERR Bernard
- SIEGENTHALER Emilie

URT | POLYGON UR | E-MTB | NZL | OCE | DH
- FAYOLLE Alexandre
- GALLAGHER Kenta
- HANNAH Michael
- HANNAH Tracey

PDZ | PROPAIN DIRT ZELVY | IRL | DH
- ATWILL Philip
- KERR George
- KERR Henry
- TRUMMER David

RFD | RADON FACTORY DOWNHILL TEAM | NED | DH
- CARPENTER Manon
- FIGARET Faustin
- FISCHBACH Johannes
- RICHTER Raphaela

RVM | R-VTT MORILLON | FRA | DH
- CHAPELET Maxence
- DALVET Denis
- LOHNER Alexandre
- LOHNER Laura

SCB | SANTA CRUZ SYNDICATE | E-MTB | USA | AME | DH
- MINNAAR Greg
- SHAW Luca
- VERGIER Loris

SVL | SCOTT-VELOSOLUTIONS | E-MTB | SUI | DH
- FAIRCLOUGH Brendan
- VIGE Gaëtan

SGR | SPECIALIZED GRAVITY | E-MTB | FRA | DH
- BRUNI Loic
- ILES Finn
- MILLER Miranda

SYG | SRAM YOUNG GUNS RACING | GER | DH
- KRÜGER Felix
- MAURER Simon
- ULMSCHNEIDER Til
- WEBER Simon

YTM | THE YT MOB | E-MTB | ESP | DH
- GWIN Aaron
- MULALLY Neko
- SUAREZ ALONSO Angel

FMD | TRANSITION BIKES / FMD FACTORY RACING | GBR | DH
- PARFITT Joe
- SEAGRAVE Kaos
- SEAGRAVE Tahnee

TDH | TREK FACTORY RACING DH | GBR | DH
- ATHERTON Dan
- ATHERTON Gee
- ATHERTON Rachel
- EDWARDS Kade
- MUDD Graeme

UTT | UNIOR TOOLS TEAM | SLO| EUR | XC / DH 
- CABIROU Rudy
- PANDUR Žiga
- VERNON Taylor
- ŽABJEK Jure

USC | US CAGNES VTT | FRA | DH
- DESSAUVAGES Nathan
- JUSTINO Marius
- MAGGIOLINI Yannick
- PONS Melvin

VVR | VV RACING | E-MTB | FRA | DH
- AFFLATET Antoine
- CABIROU Marine
- CANET Nicolas
- DENIZOT Thomas
- MARRY Kevin
- PAYET Florent
- PIERRON Antoine
- PIERRON Baptiste





Hirdetésfelvétel
Impresszum
Facebook logó